1. سیدصالح نژادموسوی
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. شنبه, 08 مهر 1402
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
احتراماً اینجانب ساکن رامسر به شغل کشاورزی مشغول هستم.اینجانب در مورخه 27/11/1389 نزد بانک ملت شعبه رامسر ضامن آقای ...(وام گیرنده) بودم که وام گیرنده بعد از مدتی از پرداخت اقساط وام استنکاف نموده و اینجانب بدون اطلاع از این موضوع به دادگاه احضار شدم که بعد از رای دادگاه زمین بنده که امورات زندگی خود را از آن می گذراندم را توقیف و به نفع بانک منتقل گردید.شایان ذکر می باشد که اگر اینجانب از بدهی وام گیرنده اطلاع داشتم نسبت به تعیین و تکلیف آن در موعد مقرر اقدام مینمودم و نیاز ی به رای دادگاه نبوده است.لازم به توضیح می باشد که زمین موصوف در مجاورت رودخانه واقع گردیده و دارای نهال های کیوی بوده که بعد از رای دادگاه و انتقال به بانک به صورت بایر رها گردیدند.در سال 1400 با تماس از سوی بانک ملت استان مازندران با بنده مبنی بر اقاله زمین و استرداد بدهی، بنده با قرض کردن، مبلغ یک میلیارد ریال را به حساب خود نزد بانک ملت شعبه رامسر واریز و بانک نیز نسبت به بلوکه کردن آن اقدام نمود تا پس از پرداخت مابقی بدهی به مبلغ چهار میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون ریال اقدام نمایم.لذا پس از تهیه مبلغ فوق با اظهارات بانک مبنی بر عدم امکان اقاله و واگذاری به صورت مزایده مواجه شدم.لازم به توضیح می باشد که اینجانب بعد از پرداخت مبلغ یکصد میلیون تومان و توافق با بانک برای مابقی بدهی نسبت به کاشت نهال مرکبات و هزینه کرد به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال اقدام نمودم.مع الهذا با عنایت به موارد صدرالاشاره با عنایت به اینکه زمین موصوف با توجه به استعلام کارشناس رسمی دادگستری از اداره آبیاری مبنی بر اینکه در بستر رودخانه بوده و مجوز ساخت و ساز ندارد و همچنین با عنایت به برگزاری چندین مرتبه مزایده و عدم وجود مشتری برای خرید، اینجانب با توجه به شرایط مالی خود توانایی پرداخت بدهی با شرایط قبل به صورت اقاله و اقساطی را دارم.
آیا با توضیحات فوق این امکان وجود دارد؟با تشکر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
باسلام و احترام
با توجه به اینکه چندین مرتبه مزایده عمومی برگزار شده است، به نظر تنها راهکار واگذاری از طریق ترک تشریفات مزایده باشد. چونکه برگزاری چندین مرحله مزایده عمومی و عدم نتیجه، می تواند دلیل توجیهی برای واگذاری از طریق ترک تشریفات مزایده باشد.
  • صفحه :
  • 1

هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)

Sharing your current location while posting a new question allow viewers to identify the location you are located.

کد امنیتی
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.