1. رضا جمال
  2. قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره
  3. دوشنبه, 17 تیر 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
امکانش هست راهنمایی بفرمایید که آیا میتوان برای جلوگیری از تکرار ارزیابی کیفی همه مشاوران برای انتخاب مشاور هر پروژه و صرفه جویی در زمان، یک بار در سال مشاوران را ارزیابی کیفی کرد و در طول سال از نتایج آن در مرحله ارزیابی کیفی خرید خدمات مشاوره استفاده نمود؟ یعنی دیگر فراخوان ارزیابی کیفی انجام نشود یا اگر انجام شود حداقل، مشاورانی که قبلا در یک پروژه ای ارزیابی کیفی شده اند مجدد ارزیابی کیفی نشوند.
پاسخ پذیرفته شده
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
به صورت کلی خیر ولی اگر موضوعات ارجاع یکی باشد و در یک رنج معاملاتی قرار داشته باشند ارزیابی کیفی دستگاه اجرایی در خصوص مشاوران به مدت یکسال اعتبار دارد یعنی دستگاه می‌تواند به مشاوران اعلام کند که در صورت حضور در فرآیند انتخاب مشاور مجازند با اشاره به ارزیابی کیفی قبلی خود امتیاز آن را برای خود تایید کنند.
فقط توجه داشته باشید که در خرید خدمات مشاوره امتیاز ارزیابی کیفی خود شرط باقی ماندن در لیست کوتاه ۳ تا ۶ مشاور است لذا همیشه مشاوران دوست دارند در هر فرایندی دوباره مورد امتیازدهی واقع شوند و این موضوع از آفات عمل فوق است لذا همیشه دردسر خواهید داشت پس بهتر است در هر فرآیند ارزیابی کیفی مستقل انجام شود زیرا مثلاً ممکن است در استانهایی که گستردگی دارند مورد اعتراض مشاوران محلی قرار گیرد یا مشاوران غیر بومی پس از اخذ کار در ارتباطات اجتماعی با اهالی بومی با مشکلاتی مواجه شوند و ....
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با سلام،‌طبق بند 2 ذيل الف ماده 7 آيين نامه خريد خدمات مشاوره با رعايت شرايط ماده 9 آينن نامه ياد شده ميتوانيد با انتخاب 12 مشاور از بين مشاوران ذيصلاح اقدام نماييد.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
همین سوال رو تو کانال تلگرامی جناب قره داغلی پاسخ دادن " خیر"
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
در خرید خدمات مشاوره اصولاً خیر و استناد قانونی نیز در این خصوص ندارد،
صرفاً در ارزیابی کیفی پیمانکاران و تأمین کنندگان در برگزاری مناقصه نیز باستناد ماده (26) قانون برگزاری مناقصات که در ماده (12) آیین نامه بند (ج) نیز تصریح گردیده چنین امری موضوعیت دارد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)