1. سمیرسعید
  2. قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره
  3. شنبه, 05 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام
آیا اخذ تخفیف در استعلام بهاء(زیر 328میلیون تومان) از مشاور منتخب قانونیست؟
بفرض قیمت های پیشنهادی به شرح ذیل می باشد
1- شرکت الف 100.000.000 میلیون
2- شرکت ب 150.000.000 میلیون
3- شرکت ج 200.000.000 میلیون
4- شرکت د 250.000.000 میلیون
با نفر چهارم با مبلغ 100.000.000 قرارداد ببندیم؟
توضیحات: با بررسی رزومه کاری محرز شود که شرکت چهارمی با شرایطی که در اسناد استعلام بهاء درج کردیم تطابق داشته و سه شرکت اولی کلیه شرایط اسناد رو نداشتن یا در رزومه کار ضعیف باشن و کارفرما با اخذ تخفیف 150 میلیون تومان با مبلغ 100 میلیون با نفر چهارم قرارداد ببندیم؟
پاسخ پذیرفته شده
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بله در روش تک گزینه ای و استفاده از روش ماده ۲۴ اصل بر توافق است البته با رعایت صرفه و صلاح دولت یعنی چانه زنی با مشاور

به خاطر همین در استعلام، قیمت مناسب کشف میشود

که مبلغ توافق خیلی دور از ذهن نبوده و دو طرف متضرر نشوند


در خدمات مشاور معمولا نرم قیمت یا تعرفه وجود ندارد که اگر باشد برآورد قیمت و توافق با مشاور راحتر است
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام
اول بایستی دید خود اخذ استعلام در کجای آیین نامه دیده شده یا از کدام ماده قانونی چنین برداشتی می شود
که چون چیزی وجود ندارد پس اخذ استعلام به نوعی برای کشف قیمت خوب است
مشاور ذیصلاح را از بین شرکت کنندگان انتخاب و با مبلغ مناسبی که به آن رسیدید از طریق ماده ۲۴ قرارداد ببندید
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
منظور اخذ تخفیف از مشاور بود ایا قانونی هستش؟ ی جا دیدم قرارداد مشاور توافقی می باشد بند آئین نامه مد نظره
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
لطفا به پست ذیل در همین سایت یا کانال تلگرامی با عنوان
نحوه اخذ تخفیف در معاملات عمومی
مراجعه نمایید.

نحوه اخذ تخفیف در معاملات عمومی
مرجع ها
  1. https://t.me/aliqarahdaghli/900
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)