1. شفیعی
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. چهارشنبه, 16 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام و عرض ادب خدمت استاد محترم.آيا صرفا"با توجه به مصوبات هییت مديره شركت دولتی،امكان منع پيمانكار جهت شركت در مناقصات با توجه به دادن اخطار و يا فسخ پيمان،وجود دارد؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مطابق بند ب ماده 10 دستورالعمل نحوه رسیدگی به تخلفات انتظامی (حرفه ای) پیمانکاران مصوب 92 و بند الف ماده 4 همان دستورالعمل، مرجع رسیدگی به تخلفات انتظامی (حرفه ای) پیمانکاران، مرجع صدور گواهینامه صلاحیت پیمانکاری (سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مربوطه) است و هیات مدیره شرکت دولتی مرجع رسیدگی و تعیین لیست سیاه پیمانکاران نمی باشد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)