1. علیرضا کریمی
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. چهارشنبه, 23 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مستند به بند (ب) ماده 7 آیین نامه ارزیابی کیفی و بند (ب) ماده 10 همان آیین نامه، آیا تصمیم گیری درباره تجدید فراخوان ارزیابی کیفی در مواردی که تعداد افراد واجد شرایط به حد نصاب نرسد، جزو وظایف کمیته فنی بازرگانی می باشد؟ یا اینکه به استناد بند (ز) ماده 6 قانون برگزاری مناقصات، تصمیم گیری درباره تجدید از وظایف کمیسیون مناقصه است؟
پاسخ پذیرفته شده
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مسلما کمیته تصمیم خود را می گیرد و به کمیسیون اعلام می کند و این کمیسیون است که تصمیم نهایی و اعلام رسمی آن را انجام می دهد
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
مسلما تهیه گزارش مبنی بر تجدید مناقصه از وظایف کمیسیون مناقصه به عنوان رکن داوری مناقصات دستگاه است
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
ضمن تشکر از پاسخ جنابعالی، ولیکن مستنبط از بند ب ماده 7 و بند ب ماده 10 آیین نامه ارزیابی کیفی، کمیته فنی بازرگانی ناگزیر به تجدید ارزیابی کیفی است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)