وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه

  1. فرزام
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. پنج شنبه, 31 مرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و عرض ادب و احترام
همانگونه که مستحضرید در معاملات متوسط ، " مهلت ارسال پاسخ" در سامانه ستاد را می توان هر مقداری تعریف نمود. در عین حال در صورت قراردادن زمانهای کوتاه (مثلا یک ساعت)،طبیعتاً شبهه تبانی پیش خواهد آمد. آیا قانونی در خصوص حداقل مهلت ارسال پاسخ وجود دارد؟ یا این میزان کاملاً عرفی است. آیا ذی حساب دستگاه اجرائی امکان تکلیف حداقل زمان قابل مشاهده بودن را دارد؟ ( این زمان توسط کارپرداز در سیستم وارد می شود و طبیعتاً مسئولیت آن به عهده شخص وی خواهد بود). آیا تجربه ای از برخورد دستگاههای نظارتی با این موضوع دارید؟
پاسخ پذیرفته شده
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
این مورد در هیچ قانونی صراحتاً بیان نشده است ولی کارگروه سامانه ستاد می تواند در این خصوص با تصویب دستورالعملی جلوی چنین مواردی را بگیرد.
ولی مورد استفاده این قبیل استثنائات مسلما دستگاه‌های نظارتی هستند که با رصد تکرار این قبیل موارد می توانند به سوء نیت کارپرداز یا مدیر تدارکات تا حد زیادی مضنون شده و آنها را کنترل نمایند.


پاسخ های برای این پرسش وجود دارد اما شما مجاز به دیدن پاسخ ها نیستید
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)