1. حامد سلیمانی
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. یکشنبه, 31 شهریور 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام
آیا از مناقصه گران می توان ضمانت نامه به نام شخص حقیقی به عنوان مثال مدیر عامل یا اعضای هیئت مدیره اخذ کرد؟
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
بر اساس بند ح ماده 2 آیین نامه تضمین:
ح- تضمین شرکت در فرایند ارجاع کار: تضمینی که اشخاص، برای اثبات قصد و حداقلی از توان خود، ‌به نفع کارفرما می‌سپارند تا کارفرما آنان را در مراحل بعدی فرایند ارجاع کار شرکت دهد
لذا با توجه به عبارت «توان خود» و کل تعریف، تضمین ارجاع کار (شرکت در مناقصه یا مزایده و..) را کسی غیر از خود متقاضی نمی‌تواند ارایه دهد.
همچنین مزید اطلاع باید بدانید شخصیت حقیقی مدیران و سهامدارن شرکت مستقل از شخصیت حقوقی شرکت است.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)