وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه
  1. خوانساری
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. چهارشنبه, 02 بهمن 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
مناقصه گزار پس از اعلام برنده و تحویل موقت
درخواست بخشی از لوازم خریداری شده را بر مبنای قیمت مناقصه در قالب افزایش 25 درصد کرده است
آیا از نظر قانونی ایراد دارد؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
سلام وقتی تحویل موقت شده یعنی ۹۷ درصد از کار انجام شده و امکان افزایش ۲۵ درصد وجود ندارددلایل اینکه در تحویل موقت نمی‌شود ۲۵درصد افزایش را اعمال کرد:در متن خود ماده 29شرایط عمومی پیمان گفته در ضمن اجرای کار ،در ماده 34شرایط عمومی پیمان گفته ضمانت نامه باید تا یک ماه پس از تحویل موقت معتبر باشد. ماده 39 گفته پس از آنکه عملیات موضوع پیمان تکمیل گردید....تحويل موقت صورت ميگيرد يعني تقريبا كار تمام شده و عملا ٢٥درصد معني و مفهوم نداره
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)