وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه
  1. Sh.hatami
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. سه شنبه, 20 اسفند 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
در یک جلسه گشایش پیشنهادات مناقصه گران، اعضای کمیسیون مناقصات متوجه میشوند یک اشکال مهم در اسناد مناقصه وجود دارد. البته نمایندگان تام الاختیار همه مناقصه گران نیز در جلسه حاضرند. یکی از اعضای کمیسیون پیشنهاد میدهد قبول اصلاح این بند را از همه نمایندگان تام الاختیار با اعلام آن در صوتجلسه ای و امضا اخذ کنند تا خللی در فرایند رخ ندهد. آیا این رویه منطبق با قوانین است؟ اگر این ایراد بعد از انتخاب برندگان مناقصه و در زمان تنظیم قرارداد مشخص شود، آیا دستگاه مناقصه گزار می‌تواند یا باید مفاد قرارداد را تغییر دهد؟
اگر پاسخ مساله اول عدم انطباق رفتار و رویه اعلام شده با مقررات ارجاع کار در معاملات بخش عمومی و دولتی باشد یا به دلایلی نمایندگان حاضر در جلسه از طرف مناقصه گران موافق این اقدام نبوده یا اصولا همه مناقصه گران نماینده ای در جلسه نداشته باشند یا علیرغم حضور در جلسه چنین اختیاری از طرف مناقصه گر به ایشان اعطا نشده باشد، چه راه حلی برای اصلاح موضوع و ادامه فرایند میتوان داد؟


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)