وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه

  1. کیان
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. شنبه, 04 مرداد 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام،آیا شخص خدمات مشاوره ای میتواند در مناقصه شرکت کند و برنده مناقصه شود؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
باسلام و درود
به نظر مقصود پرسشگر محترم مشارکت شرکت مهندسی مشاور در مناقصه خرید خدمت پیمانکاری است چرا که بر اساس تعریف مناقصه در بند (الف) ماده 2 قانون برگزاری مناقصات، خرید خدمات مشاوره در معاملات بزرگ نیز مناقصه تلقی می گردد.
علی ایحال مشارکت شرکت مهندسی مشاور در مناقصه خرید خدمت پیمانکاری، چون برابر بند (الف) ماده 22 آیین نامه ارزیابی کیفی ((در مناقصات پیمانکاری داخلی، مناقصه گران باید گواهی نامه صلاحیت معتبر داشته باشند)) و چون شرکت مهندسی مشاور فاقد گواهینامه صلاحیت پیمانکاری است و از طرفی برابر موازین درج شده در شرایط عمومی پیمان و شرایط عمومی همسان قراردادهای خدمات مشاوره، نظام فیمابین کارفرما، مشاور و پیمانکار تعریف شده است، لذا در صورت مشارکت شرکت مهندسی مشاور در مناقصه خرید خدمت پیمانکاری و یا باالعکس این نظام در هم آمیخته می شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)