وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه

  1. راسخ
  2. قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره
  3. یکشنبه, 12 مرداد 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام در قراردادهای نظارت آیا همراه با تمدید مدت قرارداد باید افزایش مبلغ قرارداد هم داشته باشیم و یا اینکه با توجه به ماهیت قراردادهای مشاوره ای نظارت خود بخود مبلغ هم افزایش پیدا می کند دیگر نیاز به اعلام کتبی افزایش قیمت نیست؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
باسلام و درود
بر اساس ماده 19 شرایط عمومی همسان قراردادهای خدمات مشاوره، چنانچه تمدید مدت قرارداد موجب تغییر مبلغ حق الزحمه شود، ابتدا مراتب فیمابین مشاور و کارفرما صورتجلسه می گردد، سپس بر اساس صورتجلسه تنظیمی، کارفرما نسبت به ابلاغ تمدید مدت پیمان با ذکر افزایش مبلغ حق الزحمه به مشاور اقدام می نماید. (مشروط به اینکه قبل از ابلاغ تمدید مدت در رابطه با میزان تاخیرهای مجاز و غیر مجاز توافق به عمل آید و مراتب در همان صورتجلسه قید شود.)
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)