انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه 

کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات حجمی و کار معین

  1. لیدا روستا
  2. پرسش و پاسخ قراردادها
  3. شنبه, 25 بهمن 1399
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام واحترام
از ذیحسابی پشتیبانی هلال احمر مزاحمتون میشم
سوال من در مورد این هست که آیا وقتی شرکتی با ماهیت حقوقی برای دستگاه اجرایی کاری انجام می دهد و شماره حساب مدیرعامل را می دهد بجای شماره حساب شرکت آیا منع قانونی دارد که ما وجه خدمات انجام شده را در وجه مدیرعامل پرداخت نمائیم یا حتمن باید دروجه شرکت باشد؟ با تشکر
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
باسلام و درود
به استناد ماده 583 قانون تجارت ((کلیه شرکت های تجارتی مذکور در این قانون شخصیت حقوقی دارند.)) بنابراین شخصیت حقوقی شرکت مستقل از شخصیت حقیقی اعضای هیات مدیره و مدیر عامل می باشد. قطعاً شرکت های تامین کننده، پیمانکاری و مهندسین مشاور مکلف به معرفی شماره حساب به نام شرکت توسط صاحبان مجاز امضاء بر اساس آخرین آگهی تغییرات ثبتی شرکت (تعیین صاحبان مجاز امضاء) می باشند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)

Sharing your current location while posting a new question allow viewers to identify the location you are located.

کد امنیتی
To protect the site from bots and unauthorized scripts, we require that you enter the captcha codes below before posting your question.

آخرین پاسخ ها

سلام - لطفا در رابطه با عبارات ((برآورد ارجاع پیمان)) و ((برآورد واقعی)) بیشتر توضیح دهید تا امکان م...
با سلام، به نظر میرسد در حالتی که در روند انتخاب مشاور به حد نصاب نرسیدیم، برخلاف ارزیابی پیمانکاران...
با سلام، ضمن تشکر از مشارکتتان، موردی که است متاسفانه این راهکار ضمن دارا بودن تالی فاسد در فرایندها...
در رابطه با موضوع مورد بحث بد نیست جزء 2 بند (پ) ماده 23 آیین نامه ارزیابی کیفی پیمانکاران را مورد ب...
با سلام، در صورت تایید عدم امکان تامین از طریق مناقصه توسط بالاترین مقام دستگاه، طبق بند ز ماده 29 ق...
سلام، ضمن عنایت به نظر سایر عزیزان، ممنوعیت عنوان شده برای کارهای حجمی می باشد، نه خدمات مهندسی ، که...
با سلام، ضمن تشکر از مشارکت در بحث، لطفا در مورد راهکاری برای حداقل رساندن و یا حذف رویه اشتباهی که ...
با سلام، در خصوص مورد 1 : با توجه به توضیحات ارائه شده مبنی بر درصد بخش تامین تجهیزات نسبت به کل مب...
با سلام، مقایسه دو مجموعه کمیسیون مناقصه و ادارات کل استانی، از نظر ساختار سازمانی مقداری داراری تفا...
با سلام و احترام برخلاف نظرات فوق، بند ج ماده 29 ناظر به مواردی است که در دامنه 25% قانونی کارهای ج...
سلام - دو راهکار به ذهن می رسد : اول - کارفرما با مدیریت سامانه ستاد مکاتبه کند و با مسولیت خود نسب...
سلام ، مبلغ استعلام بهاء بابت تامین متریال یا کالا معادل 235 میلیون تومان در ردیف معاملات متوسط می ب...
چند سوال مرتبط ✳️ سوال 1- منظور از «دو مناقصه‌گر که دارای بالاترین امتیاز می‌باشند» در بند ب ماده 1...
نحوه برخورد با یک پاکت پیشنهاد قیمت باقیمانده در مناقصه اصولا در مناقصه با توجه به باب مفاعله در ز...
با سلام با توجه به اصلاحیه جدید هیات دولت بعد از ایراد مجلس موضوع انتشار آگهی در روزنامه‌ها به روال...