وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه

  1. کیوان
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. یکشنبه, 26 خرداد 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
باسلام
آیا در مناقصات خرید کالا به استناد ماده 5 آیین نامه تضمین معاملات دولتی می توان ذکر کرد درصدی از هر پرداخت به فروشنده (سازنده یا تامین کننده کالا) بابت تضمین حسن انجام کار ( علاوه بر تضمین انجام تعهدات ) کسر خواهد شد ؟
در صورتیکه پاسخ مثبت است لطفا در خصوص میزان درصد تضمین حسن انجام کار اظهار نظر فرمایید.
پاسخ پذیرفته شده
علی قره داغلی
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
با توجه به متن بند 5 ماده 11 آیین‌نامه معاملات دولتی، کل تضمین حسن انجام معامله (که امروزه به تضمین انجام تعهدات و تضمین حسن اجرای کار تقسیم شده است) در فروش ماشین‌آلات حداقل 5 درصد است لذا وقتی امکان تعیین بیش از این درصد وجود دارد در صورت اخذ 5 درصد آن به صورت انجام تعهدات امکان اخذ باقی تضمین نیز با عنوان سپرده حسن اجرای کار وجود خواهد داشت. که می‌بایست از قبل از اسناد ذکر شود.


پاسخ های برای این پرسش وجود دارد اما شما مجاز به دیدن پاسخ ها نیستید
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)