وب اپلیکیشن قانون نامه

تمام انتشارات فصلنامه قانون نامه از جمله کتاب قوانین و مقررات مناقصه و مزایده و کتاب قوانین و مقررات خرید خدمات مشاوره در یک سامانه نرم افزاری که با تمام دیوایس ها چه گوشی موبایل چه کامپیوتر سازگاره!!

ورود به سامانه قانون‌نامه
  1. سید امیر محمد امام جمعه زاده
  2. پرسش و پاسخ آزاد مناقصه مزایده
  3. سه شنبه, 12 آذر 1398
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
با سلام و احترام
چنانچه می دانیم ارزیابی کیفی در آیین نامه به سه دسته کلی تقسیم شده است:
1) پیمانکاران موضوع ماده 16آیین نامه
2) تامین کنندگان موضوع ماده 24 آیین نامه
3) مشاوران که طبق آیین نامه مربوطه به انجام می رسد
از آنجا که به استناد مصوبه هیات وزیران گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی به عنوان جزء 13به بند الف ماده 8 اضافه شده که این ماده کلی بوده و به انواع ارزیابی های کیفی قابل توسعه است و از طرفی در آیین نامه مربوطه و نیز بند الحاقی فوق از لفظ "پیمانکاری" در انتهای عنوان گواهینامه استفاده شده است:
آیا لزوم اخذ گواهینامه صلاحیت ایمنی مشمول تامین کنندکان و یا مشاوران نیز خواهد بود یا خیر؟
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
باسلام و درود
مشمول تامین کنندگان نیست چون به استناد مواد 13 و 85 قانون کار و ماده 3 آیین نامه ایمنی امور پیمانکاری ((کارفرما بایستی با پیمانکارانی قرارداد منعقد نماید که صلاحیت انجام کار آنان از نظر ایمنی توسط وزارت کار و امور اجتماعی تایید شده باشد)). همچنین از لفظ ((پیمانکاری)) در جزء 13 بند (الف) ماده 8 آیین نامه ارزیابی کیفی این موضوع استنباط می شود.
مشمول مشاوران نیست چون ارزیابی کیفی مشاوران تابع آیین نامه خرید خدمات مشاوره است.
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
موضوع گواهی نامه ایمنی در ماده 3 و 2 قانون کار مطرح میباشد،بنظر میرسد در تمامی حرفه ها و کسب و کاری که قانون کار حاکم باشد،صادق باشد
مدیر فنی سایت
استاد مدرس
پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف Upload Files (Maximum File Size: 3 MB)